درباره ما

تاریخچه سرزمین قصه های کهن

همه ما در فصلی از زندگی با قصه ها آشنا شدیم.ردپای این قصه ها همچنان برای ما شنیده می شود و گاهی گفته می شود.این گفت وشنود ها باعث دریافت آموخته ها و پیدایش لذت های پیدا و پنهان در زندگی ما گردیدند.موسس این مجموعه، قصه را هچون گوهری ناب یافتند و آن را محور فعالیت های این مجموعه قرار دادند.

این مجموعه برگزار کننده ی فعالیتهای فرهنگی ،هنری و آموزشی گوناگونی است.در دسته بندی این فعالیتها می توان از کلاسهای ترمیک ،کارگاههای کوتاه مدت و همچنین برگزاری جشنها و رویدادهای مختلف برای عموم مردم نام برد.

ما به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت آموزش و سرگرمی همواره برای خود مسئولیت اجتماعی و مدنی در نظر گرفته ایم.سعی ما بر این است که همه ی فعالیتهای خود را با شعار شاد،پرامید و توانمند باشیم،همگام سازیم.

قصه‌ی برند

حالا نوبت توست که قصه ات را خودت بسازی…    

مادربزرگ داشت برای نوه اش قصه می گفت ، به چهره نوه اش نگاه کرد به عمق چشمان او نگریست چشمانی که می درخشید و به دنبال ادامه قصه بود.مادربزرگ برخاست، در کنار پنجره ای ایستاد به یاد خودش افتاد. روزی که دخترکی بود و پدربزرگ در حالی که گیسوانش را نوازش میکرد به اوگفته بود: حالا نوبت توست ،تو باید قصه ات را بسازی. دخترک با چشمانی که  از شادی برق میزد به پدربزرگ نگاه کرد، پدربزرگ به کنار پنجره رفت دستانش را بر هم زد، صدای دستان تنومند پدربزرگ در آسمان پیچید. پدربزرگ به دوردست ها خیره شد و لبخندی روی لبانش نقش بست.

صدای بال پرنده ای شنیده شد و کاکلش از دور نمایان… پرنده چون پیام آور امید و شادی بال هایش را در میان ابر ها گشوده بود. عاقبت هدهد با هزاران امید و شادی بر روی دستان پدربزرگ جای گرفت. پدربزرگ هدهد را به دخترک داد و گفت: با هدهد همراه شو تا قصه هایت جان بگیرد تا بیافرینی شادمانه زندگی کنی و دخترک در آسمان خیالش با هدهد همراه شد. مادربزرگ لحظه ای چشم فرو بست و به یاد آورد سفر هایی که با هدهد رفته بود. لبخند و اشک، شادی، غم، عشق، سرزمین ها، آدم ها و هزاران رویایی که در نوردیده بود و آن را به رویایی راستین بدل کرده بود.از کودکی تاکنون …

حالا نوبت توست باید قصه ات را بسازی… دستانش را در آسمان چرخاند و بر هم زد ؛ مادربزرگ لحظه ای به آسمان نگریست : آیا هدهد خواهد آمد؟در چشم به هم زدنی صدای بال پرنده ای را شنید که نزدیک می شود؛ پرنده ای از جنس شادی و امید که قرار است سفر های تازه اش را در جهان آغاز کند در جهان بگردد و قصه های تازه بیافریند.مادربزرگ هدهد را در دستان نوه اش جای داد و گفت: حالا نوبت توست که قصه ات را خودت بسازی…

پخش ویدیو

ماموریت و چشم انداز ما

زندگی قصه ایست شنیدنی.ما برآن شدیم این قصه را در مسیر رشد انسان با نگاهی نو جاری سازیم و آرامش و لذت را در صنعت آموزش و سرگرمی گسترش دهیم.

رویای ما ساختن ایرانی دوست داشتنی به وسیله ی انسان های شاد،پرامید و توانمند است.

 

ارزش های ما

آموزش به همراه سرگرمی

تمامی تلاش خود را میکنیم تا با فراهم کردن محیطی شاد به آموزش کودکان دلبندتان بپردازیم

کلاس های منعطف

تحصص ما در این است که کلاس های منعطف و متناسب با تیپ شخصیتی فرزندان شما برگزار میکنیم

محیطی امن

تمامی تدابیر امنیتی در سرزمین قصه های کهن فراهم شده است تا با خیال راحت، فرزند دلبندتان را به ما بسپارید

کادر مجرب

تمامی دست اندر کاران سرزمین قصه های کهن آموزش دیده و حرفه ای هستند 

همکاران ما در سرزمین قصه های کهن

نظرات والدین

5/5
پیمایش به بالا

عضویت در خبرنامه سرزمین قصه‌های کهن

با عضویت در خبرنامه سرزمین من از تخفیفات یا شروع دوره های جدید با خبر خواهید شد.

ثبت نام مونته سوری آغاز شد!

جهت ثبت نام شما میتوانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.