دپارتمان آموزش

هر کودکی منحصر به فرد است و هر یک از آن‌ها استعدادهای خاص خود را دارند که باید شناسایی و توجه شود.یکی از کارهای ما در سرزمین قصه های کهن این است که متخصصان ما با توجه به قابلیت و استعداد های کودکان دلبندتان به شما کلاس پیشنهاد میدهند.هر کودکی منحصر به فرد است و هر یک از آن‌ها استعدادهای خاص خود را دارند که باید شناسایی و توجه شود.کی از کارهای ما در سرزمین قصه های کهن این است که متخصصان ما با توجه به قابلیت و استعداد های کودکان دلبندتان به شما کلاس پیشنهاد میدهند.
نام دوره : جستجوگر کوچک
آشنایی با طبیعت پیرامون و باال رفتن هوش طبیعت گرا در سه بخش شناخت گیاهان- شناخت حیوانات- شناخت حشرات
نام دوره : سازه های خلاق
دست ورزی -شناخت رنگ ها – خلاقیت


نام دوره : نجاری
تقویت اعتماد به بنفس با سازه های خلاق ، ابتکار در کاردستی با چوب


نام دوره : نقاشی
تقویت خوب دیدن و خوب دقت کردن، توانمندی در اجرای تکنیک ها، کلاژ و چاپ ،آشنایی با ترکیب رنگ ها و رنگ های اصلی ، افزایش خلاقیت کودک. این دوره بدون حضور مادر است و برای کودکانی که وابسته نیستند مناسب می باشد.
نام دوره : بلند بگو نه
آگاهی و شناخت از اندام و آناتومی بدن- شناخت مرز در رابطه و لمس بدن- جرات مندی و مهارت نه گفتن- ایجاد اعتماد به نفس و عزت نفس – مورد سوء استفاده جنسی قرار نگرفتن و ندادن
نام دوره : هوش هیجانی
شناخت احساسات مختلف و چگونگی برخود با آنها در موقعیت های مختلف


نام دوره : بازی های ریتمیک
افزایش سرعت العمل کودک – تقویت مهارت های ارتباطی-افزایش دقت و تمرکز، و توازن و تعادل و حس اعتماد به نفس کودک و ایجاد نشاط و شائی در کودک. کلاس همراه با مادر است.
نام دوره : سفال
کم کردن وابستگی کودکان ،آشنایی با گل سفال، تقویت دست ورزی،هماهنگی دست و چشم، دوست شدن با گل،صاف کردن ،برش دادن و فرم دادن گل از اهداف این کلاس می باشد. مربی قصه بازگو میکند و بچه ها طبق قصه،به دلخواه مجسمه آن قصه را میسازند. این دوره سه ماهه می باشد و کلاس کودکان زیر سه سال همراه با مادر است.
نام دوره : من توانمند
ارائه آموزش های غیرمستقیم به منظور بالا بردن مهارت های فردی کودک، ایجاد استقلال و کاهش وابستگی از طریق قصه، بازی و نمایش، دست ورزی و هنر انجام می شود. این دوره سه ماهه می باشد و حضور مادر تا زمان جداسازی کودک الزامیست.
نام دوره : پک قلقلی
آموزش های غیرمستقیم به مادر و کودک از طریق بازی، قصه و موسیقی ارائه میشود که مهارت های تعاملی مادر و کودک افزایش می یابد. این دوره سه ماهه می باشد و همراه با مادر است.
نام دوره : پک دس دسی
آموزش های غیرمستقیم به مادر و کودک از طریق بازی، قصه و موسیقی ارائه میشود که مهارت های تعاملی مادر و کودک افزایش می یابد. این دوره سه ماهه می باشد و همراه با مادر است.
پیمایش به بالا

عضویت در خبرنامه سرزمین قصه‌های کهن

با عضویت در خبرنامه سرزمین من از تخفیفات یا شروع دوره های جدید با خبر خواهید شد.

ثبت نام مونته سوری آغاز شد!

جهت ثبت نام شما میتوانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.